![]()
Add to cart |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Operating Temperature | 0°C~70°C |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Obsolete |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Voltage - Supply | 2.375V~3.465V |
| Base Part Number | ICS8343-01 |
| Output | LVCMOS, LVTTL |
| Number of Circuits | 1 |
| Frequency (Max) | 200MHz |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Ratio - Input:Output | 1:16 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |