![]()
Add to cart |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Supplier Device Package | 32-TQFP (7x7) |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Obsolete |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Voltage - Supply | 2.375V~3.465V |
| Base Part Number | MPC9447 |
| Output | LVCMOS |
| Number of Circuits | 1 |
| Frequency (Max) | 350MHz |
| Input | LVCMOS |
| Ratio - Input:Output | 2:9 |
| Differential - Input:Output | No/No |