![]()
Add to cart |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Product Status | Fully Integrated Processor |
| Function | Pre-Amplifier |
| Applications | 6 |
| Number of Channels | I²C, I²S |
| Interface | 3V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply | -20°C ~ 125°C (TJ) |
| Operating Temperature | Direct Digital Amplification |
| Specifications | Surface Mount |
| Mounting Type | 64-LQFP |
| Package / Case | 64-TQFP (10x10) |
| Supplier Device Package | |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Number of Pins | 64 |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10x10) |
| Operating Temperature | -20°C~125°C TJ |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Series | DDX™ |
| Part Status | Obsolete |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -20°C |
| Applications | Pre-Amplifier |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Base Part Number | STA306 |
| Function | Fully Integrated Processor |
| Number of Channels | 6 |
| Interface | I2C, I2S |
| Specifications | Direct Digital Amplification |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |