![]()
Add to cart |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Fully Integrated Processor |
| Function | Pre-Amplifier |
| Applications | 2 |
| Number of Channels | I²C, I²S |
| Interface | 4.5V ~ 21.5V |
| Voltage - Supply | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Operating Temperature | Full Flexible Amplification |
| Specifications | Surface Mount |
| Mounting Type | 36-PowerBFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Package / Case | PowerSSO-36 EPD |
| Supplier Device Package | |
| Factory Lead Time | 6 Weeks |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 36-BFSOP (0.295, 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Operating Temperature | -20°C~70°C TA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Series | Sound Terminal™ |
| Part Status | Active |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Applications | Pre-Amplifier |
| Voltage - Supply | 4.5V~21.5V |
| Base Part Number | STA333 |
| Function | Fully Integrated Processor |
| Number of Channels | 2 |
| Interface | I2C, I2S |
| Specifications | Full Flexible Amplification |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |